Kontakta Dukaten

Öppettider: Mån-Fre kl 8-16

Nygatan 3
582 19 Linköping
013-20 54 10
info@dukaten.se

 


Kundtjänst:

Linda Levin
013-20 54 10
linda.levin@dukaten.se

Felparkerat fordon

Anmäla felparkerat fordon
013-20 54 10

Utsläpp från p-hus efter stängning

Nokas, 08-619 50 00
Serviceavgift tillkommer


Uthyrning

Anna Nyman
013-20 54 13
anna.nyman@dukaten.se

Gruppchef Övervakning och Administration

Christina Eidborn-Lönn
013-20 53 50
Christina.Eidborn-Lonn@dukaten.se

Marknads- och affärsutvecklare

Matts Skeppstedt
013-20 54 11
matts.skeppstedt@dukaten.se

Chef Teknik och Systemutveckling

Mikael Wallin
013-20 54 35
mikael.wallin@dukaten.se

 

 


 

Press och media

Vi välkomnar frågor från media till:

Marknads- och affärsutveckling

Matts Skeppstedt
013-20 54 11
matts.skeppstedt@dukaten.se

Chef Marknad och Kommunikation

Eva Ankarberg
013-26 36 33
eva.ankarberg@sanktkors.se

 

Dukatens logotyp

Bilderna nedan får endast användas i mediasammanhang. Inte i kommersiellt syfte. Ange Dukaten Parkering som källa.
All användning av logotypen måste först godkännas av Dukaten Parkering.

logo

Ladda hem Dukatens Logotyp (EPS, JPG, PNG) >>